Strona główna Sprawdź terminy zajęć
1

2

3


Wybierz rodzaj zajęć

Zajęcia grupowe

Zapisz się na zajęcia grupowe

Akrobatyka

Akrobatyka

Akrobatyka to zajęcia stworzone dla dzieci, które preferują dynamiczną i ekscytującą formę aktywności. Kształtują ich zdolności fizyczne, koordynację oraz równowagę.

Mix Dance

Mix Dance

Mix Dance przyczynia się do pełnego i wszechstronnego rozwoju od najmłodszych lat. Szczególnie wpływa na procesy poznawcze - pamięć, skupienie uwagi, wyobraźnię oraz pracę w grupach.

Jazz Dance

Jazz Dance

Zajęcia z jazzu to pełne radości i swobody doświadczenie taneczne, które wprowadzi każdego w świat różnorodnych stylów i technik tańca. Program zajęć zawiera podstawowe kroki Jazz Dance, jak również naukę obrotów, piruetów i skoków.

Modern/Jazz

Modern/Jazz

Poznanie technik tanecznych charakterystycznych zarówno dla jazzu, jak i modernu. W jazzie doskonalona jest precyzja, dynamika ruchów oraz skoki. Natomiast w modernie skupimy się na płynnych ruchach, improwizacji i ekspresji emocji.

Hip Hop

Hip Hop

Zajęcia hip-hop to popularna forma taneczna, która wywodzi się z kultury ulic Nowego Yorku. Ten styl pozwala na interpretację muzyki i wyrażanie emocji w spontaniczny i rytmiczny sposób.

K-POP

K-POP

Pragniemy zaprosić Was na niezapomnianą podróż do świata koreańskiego popu na nasze zajęcia taneczne K-Pop! 🌈

Commercial Dance

Commercial Dance

Zajęcia commercial-owe łączą różnorodne techniki i style, takie jak jazz, hip-hop, waacking, popping, locking i inne, aby stworzyć ekspresyjne i widowiskowe występy. To jeden z najnowocześniejszych kierunków tańca, który wziął się z teledysków, koncertów itp.

Kobiece Choreo

Brak dostępnych zajęć

Taniec Współczesny

Taniec Współczesny

To nowoczesna technika oparta na podstawach baletu pozwalająca na wolną formę przekazu artystycznego. Styl ten przeniesie nas w świat sztuki, w której najważniejsze są emocje i historia. Taniec współczesny jest mieszaniną wielu tańców jak na przykład: taniec nowoczesny, taniec jazzowy, a nawet niektórych z tańców towarzyskich.

Taniec z elementami baletu

Taniec z elementami baletu

Zajęcia taneczne z elementami baletu dla dzieci to nie tylko lekcje tańca, ale prawdziwa przygoda w świecie ekspresji i ruchu. Podczas tych spotkań mali tancerze uczą się nie tylko klasycznych kroków baletu, ale także rozwijają swoją własną kreatywność poprzez różnorodne style taneczne.